CLEANIT

Telpu uzkopšana

Mēs piedāvājam biroju, veikalu un citu telpu uzkopšanas pakalpojumus jūsu uzņēmumam Rīgā, Rīgas rajonā, Mārupē un Jūrmalā.
Cleanit
Uzkopšanas serviss

Biroja uzkopšana

Mūsu uzņēmums sniedz uzkopšanas pakalpojumus uzņēmumiem. Mēs saprotam, ka tīra un sakopta darba telpa ir galvenais priekšnosacījums efektīvai uzņēmuma darbībai.

Mūsu profesionāļu komanda ir gatava uzņemties visus jūsu telpu uzkopšanas uzdevumus. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus līdzekļus un aprīkojumu, lai panāktu maksimālu tīrīšanas efektivitāti un drošību.

Mēs piedāvājam elastīgu cenu noteikšanas sistēmu, kas ļauj mums atrast katram klientam piemērotāko risinājumu. Jūs varat izvēlēties tīrīšanas biežumu un ilgumu, kā arī papildus pakalpojumus atkarībā no savām vajadzībām. Mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām, lai nodrošinātu, ka jūsu telpas ir pēc iespējas tīrākas un sakoptākas. Mēs garantējam arī konfidencialitāti un drošību, strādājot jūsu birojā vai ražotnē.

Sazinoties ar mums, jūs varat būt droši par kvalitatīvu un profesionālu darbu. Mūsu komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un izvēlēties jūsu uzņēmumam piemērotāko uzkopšanas veidu.
 • Ģenerālā uzkopšana
  Maksimāli pilna telpas tīrīšana.
 • Uzkopšana pēc remonta
  Novāksiem būvgružus un atbrīvosim jusu telpas no krāsu traipiem, un līmlentes.
 • Ikdienas uzkopšana
  Kvalitatīva, ātra un efektīva tīrīšana.
 • Daudzi citi pakalpojumi
  Mēs sniedzam arī tādus pakalpojumus kā logu tīrīšana, mēbeļu ķīmiskā tīrīšana, fasāžu tīrīšana, visu veidu grīdas segumu un paklāju tīrīšana.

Telpu uzkopšana

Kā pasūtīt?

Sazināties ar mums, Jūms ērtā laikā mēs nosūtīsim menedžeri, lai aprēķinātu veicamo darbu izmaksas. Nepieciešamības gadījumā veicam izmēģinājuma tīrīšanu.
+371 24805184
info@cleanit.lv
SIA Cleanit Serviss
40203064612
LV40203064612
Matrožu iela 12, Rīga, LV-1048
P.-Pk. 09:00-20:00
S.Sv. 10:00-18:00