CLEANIT
Par mums
Cleanit piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai jūsu darbavieta būtu tīra un sakopta. Mēs saprotam, ka tīra un sakopta darba vide ir organizācijas efektīvas darbības pamats.

Mūsu profesionāļu komanda ir gatava uzņemties visus jūsu telpu uzkopšanas uzdevumus. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus produktus un aprīkojumu, lai panāktu maksimālu tīrīšanas efektivitāti un drošību.

Mēs piedāvājam elastīgu cenu noteikšanas sistēmu, lai katram klientam atrastu piemērotāko risinājumu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām, lai nodrošinātu visaugstāko tīrības un kārtības līmeni. Mēs garantējam arī privātumu un drošību, strādājot jūsu birojā vai ražotnē.

Sazinoties ar mums, varat būt droši par kvalitatīvu un profesionālu darbu. Mūsu komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un izvēlēties jūsu uzņēmumam piemērotāko uzkopšanas risinājumu.

Profesionāla uzkopšana jūsu uzņēmumam
Cleanit piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai jūsu darbavieta būtu tīra un sakopta.
Cleanit
Uzkopšanas serviss
Mums uzticas
Iemesli, kāpēc izvēlēties mūs
Personāls
Mēs rūpīgi atlasām un apmācām savus darbiniekus. Visi darbinieki drīkst strādāt tikai pēc prakses un apmācības pieredzējušu uzraugu vadībā.
Līdzekļi un aprīkojums
Mēs izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu un mazgāšanas līdzekļus. Mēs rūpīgi izvēlamies pareizo aprīkojumu un produktus, lai nodrošinātu nevainojamu pakalpojumu kvalitāti.
Kvalitātes kontrole
Mūsu kvalitātes kontroles nodaļa nodrošina, ka darbinieki ievēro tīrīšanas grafikus un visus drošības standartus. Regulāri tiek veiktas pārbaudes uz vietas, un tiek uzturēta saziņa ar klientu.

Kā pasūtīt?

Sazināties ar mums, Jūms ērtā laikā mēs nosūtīsim menedžeri, lai aprēķinātu veicamo darbu izmaksas. Nepieciešamības gadījumā veicam izmēģinājuma tīrīšanu.
+371 24805184
info@cleanit.lv
SIA Cleanit Serviss
40203064612
LV40203064612
Matrožu iela 12, Rīga, LV-1048
P.-Pk. 09:00-20:00
S.Sv. 10:00-18:00