CLEANIT

Grīdu tīrīšana

Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālu grīdu tīrīšanu uzņēmumiem. Mēs tīram visu veidu grīdas segumus.
Связаться с намиTelegramWhatsAppMessengerPhone

Profesionāla grīdu tīrīšana

Cleanit piedāvā profesionālus visu veidu grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus uzņēmumiem. Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda ir aprīkota ar jaunāko aprīkojumu un videi draudzīgiem līdzekļiem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes tīrīšanu un jūsu grīdas segumu skaistuma saglabāšanu ilgtermiņā.
Kāpēc izvēlēties tieši mūs:
 • Profesionālisms.
  Mums ir plaša pieredze visu veidu grīdas segumu tīrīšanā, tostarp paklāju, flīžu, linoleja, betona un citu. Mēs rūpējamies par katru detaļu un izmantojam labākās metodes un līdzekļus, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.
 • Efektivitāte.
  Mūsu komanda ir aprīkota ar profesionālu aprīkojumu, lai efektīvi noņemtu putekļus, netīrumus, traipus un citus piemaisījumus no grīdas segumiem. Mēs veicam arī dziļo tīrīšanu un mikrobu likvidēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu darba vieta ir droša un higiēniska.
 • Individuāla pieeja.
  Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir savas īpatnības un prasības, tāpēc piedāvājam individuālu pieeju katram pasūtījumam. Mēs ņemam vērā jūsu telpu specifiku, grīdas seguma veidu, piesārņojuma pakāpi un piedāvājam labākos risinājumus, lai sasniegtu vislabāko iespējamo rezultātu.
 • Elastīgums.
  Mēs piedāvājam elastīgu darba laiku, ko var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām un prasībām. Mēs cenšamies līdz minimumam samazināt dīkstāvi un neērtības jūsu uzņēmumam, piedāvājot ērtu darba laiku.
 • Teicams rezultāts.
  Mūsu mērķis ir apmierināti klienti. Mēs garantējam augstas kvalitātes tīrīšanu un lieliskus rezultātus, kas uzlabos jūsu grīdas seguma izskatu un stāvokli, radot ērtu un tīru vidi jūsu biznesam.

Grīdas segumu tīrīšana

kā pasūtīt?

Sazināties ar mums, Jūms ērtā laikā mēs nosūtīsim menedžeri, lai aprēķinātu veicamo darbu izmaksas. Nepieciešamības gadījumā veicam izmēģinājuma tīrīšanu.
+371 24805184
info@cleanit.lv
SIA Cleanit Serviss
40203064612
LV40203064612
Matrožu iela 12, Rīga, LV-1048
P.-Pk. 09:00-20:00
S.Sv. 10:00-18:00